• Намалена цена
  • Ново
6 Инчен 1Pc Деца Шарени Голема Коса, Лак Цврст Со Клип Бутик Солидна Grosgrain Шноли за Коса Додатоци Hairclips
zoom_in

6 Инчен 1Pc Деца Шарени Голема Коса, Лак Цврст Со Клип Бутик Солидна Grosgrain Шноли за Коса Додатоци Hairclips

DEN 69.00 84.00

Износот
check Това е достапна


6 Инчен 1 Pc Деца Шарени Голема Коса, Лак Цврст Со Клип Бутик Солидна Grosgrain Шноли за Коса Додатоци Hairclips
Карактеристики :
Симпатична и убава бебе девојки цвет лак клип.
Алигатор клип grosgrain лента, мек материјал и убави бои.
Совршен за бебе туш, роденден и семејна фотографија.
 
Спецификации :
Материјал : Полиестер.
Големината на bowknot : 15*12cm.
Clip length : 5.6 cm.
Боја : 20 Colors.(како слики прикажани)
Пакет се вклучени:
1 Pc Коса Клипови. Ве молиме љубезно Забелешка : Предмети ќе бидат repackaged да го спаси вашиот превозот бесплатно & да се еколошки. Ние гарантирањето на објектот ќе се заштитени и во buble торби, Не мало кутија!
Производот Се Прикаже :

Одделот За Името:
Бебето
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Акрилик
Материјал Состав:
Полиестер,Spandex
Тип:
Barrettes
Бренд Име:
Bdydots
Пол:
Бебе Девојки
Број На Модел На:
TH00484
боја:
за вашиот изберете
Тип На Објект:
Headwear
Шаблон Тип:
bowknot
Возрасна Група:
Babyies
Стил:
Моден
Услуга:
Wholesales & Мало& Drop Превозот
превозот време:
во рок од 5 дена
Акции:
Доволно
is_customized:
Yes
Пакување:
1pc/торба

Слична стока во категоријата..