• Ново
Nishine 2000pcs/многу 11mm амбуланта корегирање Bling Акрилик Pointback Кристал Копчиња Вештачки Пластични Декоративни Кристал Strass Монистра
zoom_in

Nishine 2000pcs/многу 11mm амбуланта корегирање Bling Акрилик Pointback Кристал Копчиња Вештачки Пластични Декоративни Кристал Strass Монистра

DEN 552.00

Износот
check Това е достапна

modname=ckeditor
Добредојдовте на Nishine Официјалната Продавница (*^__^*) Карактеристики : Предмет Тип : акрилик копчето&headwear Големина : околу 1.1 cm. Боја : 1 бои. Пол : Унисекс Материјал : акрилик Шаблон Тип : Цврста Стил : Мода Тежина : Околу. тежината е околу 0.1 g / еез. Опис : 100% Сосема нов и висок квалитет. Направени од мека плетени ткаенини, chiffon и многу удобен за носење. Широк спектар на цврсти бонбони бои за вашиот избор,со сите бои во акции. Одличен додаток за да ги задржи ќе изгледаат кул и елегантен,нов моден стил бебе grils headwear коса додатоци. Одличен подарок за вашиот симпатична бебе или пријатели,симпатична мода phptography реквизити. Белешки : ве Молиме овозможи 1~2cm(0.4~0.8")разликите,поради прирачник за мерење,ви благодариме. Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот. Пакетот вклучува : 2000pcs*акрилна копчето За нас : Ние сме Nishine,на НАС бренд,една фабрика кои се специјализирани во бебе прибор за повеќе од 10 години,Nishine желби понуда симпатична бебе мода производи да се направи бебе целиот свет повеќе симпатична и убава,се надеваме дека нашите производи може да се направи вашето бебе и семејството повеќе среќни!

Бренд Име:
Nishine
Пол:
Унисекс
Материјал:
Памук,Пластични
Одделот За Името:
Деца
Стил:
Моден
Тип:
Headbands
Шаблон Тип:
Цврста
Тип На Објект:
Headwear
Материјал:
Акрилик
Пол:
Унисекс
Материјал:
Акрилик
Тип:
Headband
Тип На Објект:
Headwear
боја:
1 бои во парк
Стил:
Моден
Големина:
about 1.1cm.
Is_customized:
Yes
Пакет:
opp вреќа или кутија
Корисност:
фотографија реквизити,роденденски Подароци,партија декорација

Слична стока во категоријата..