• Намалена цена
  • Ново
LOVDARLING Бутик 20pcs Мода Симпатична Чувствува Зајакот Пом Пом Опашка Шноли Солидна скапоцен камен Bunny Коса Клипови Headware Додатоци
zoom_in

LOVDARLING Бутик 20pcs Мода Симпатична Чувствува Зајакот Пом Пом Опашка Шноли Солидна скапоцен камен Bunny Коса Клипови Headware Додатоци

DEN 1223.00 1438.08

Износот
check Това е достапна


Уживајте Во Вашата Шопинг Тука!
Совети : Кина пост воздух пошта е бавен превозот (18-60days),Брза испорака е EMS(5-10 дена), DHL,UPS-от(3-8 дена),Fedex(4-12 дена).e Packet(5-15days).
Answer : ___________________________ Note :
Руски клиенти мора да се пополни во полниот назив и целосна адреса, кога ќе нарачки, ако не , пакетот ќе се врати назад во кина, ние не преземаме никаква одговорни за оваа причина, на враќање!
LOVDARLING Бутик 20pcs Мода Симпатична Чувствува Зајакот Пом Пом Опашка Шноли Солидна Kawaii Животинско Bunny Коса Клипови Коса Додатоци
Answer : ___________________________ Note :
*Не постои хартија, картон вклучени, сите Коса Додатоци се испраќаат во најголемиот дел од пакување во opp вреќи.*
*Не може да биде благо боја разликата се должи на разликата на екранот верзија.*
*Поради високата побарувачка на модели, понекогаш може да биде шанса за недостиг на некои одредени бои,Сепак,ние ќе се обидеме потрудиме да им понуди на сите достапни бои за сигурни.*
Пакување : 20pcs/Многу од Opp Кеси
Бои : Assorted Colors
Употреба : за секоја декорација на косата.
1. 100% Сосема Нов и Модни Headware
2.Стил : Цртан Филм Headware
3.Бои : со цел да се направи сте многу полесно да се земе боја сакате, ние одбележуваме со Бр.(1,2,3..) под секоја слика. Или ако сè уште не се чувствуваат сигурни за бои, ве молиме слободно контактирајте со нас или оставете порака кога ставање на наредби. Само што ќе се испорача with assorted colors, кога не постои понатамошна настава на бои.Ви благодариме!
Дополнителни информации за Бои :
1. Ние се обидуваме се потрудиме да ви ги најасните слики на стил и боите на секој производ проследено со опис во детали.
2. Ве молиме студија внимателно со нашите фотографии, како и детален опис на веб страницата, и контакт на интернет за конечна потврда на бои и стил ако имате било каков проблем пред ставање на налози.
3. Ве молиме целосно да се разбере дека вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од фотографиите се прикажани на нашата веб страница,поради разни фактори, т.е. осветлувањето на екранот на вашиот КОМПЈУТЕР, монитор,светлината разлика кога ние сме преземање на слики.
4. Ве молиме слободно контактирајте со нас или оставете порака при купување.Ние сме подготвени да ви помогнеме.
Сертификати :
Испорака :
1. Нормално, вашите нарачки ќе биде предаден во рамките на 5-7days по плаќање. Во случај на било каков проблем, неочекувани, ние укажуваат на времето за испорака што е 10 дена на нашата веб страница.
2. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во единечната цена или трошоците за превозот. Сите трошоци за увоз е да се Купувачот на сметка. Ве молиме контактирајте ќе ги локалните обичаи да бидете сигурни дека ако постојат било какви дополнителни трошоци пред купување.

Тип На Објект:
Headwear
Шаблон Тип:
Цртан филм
Материјал:
Полиестер
Стил:
Моден
Бренд Име:
LOVDARLING
Одделот За Името:
Деца
Тип:
Шноли
Пол:
Девојки
Материјал:
Други

Слична стока во категоријата..