• Ново
23pcs/лот 3 Инчен Крокодил Клип Шноли Тинејџерите Девојка Коса Додатоци Grosgrain Лента Лакови Бутик за Деца Дневно/Praty Headwear
zoom_in

23pcs/лот 3 Инчен Крокодил Клип Шноли Тинејџерите Девојка Коса Додатоци Grosgrain Лента Лакови Бутик за Деца Дневно/Praty Headwear

DEN 767.52

Износот
check Това е достапна

Повеќе стилови на повеќе концесии
23pcs/лот 3 Инчен Крокодил Клип Шноли Тинејџерите Девојка Коса Додатоци Grosgrain Лента Лакови Бутик за Деца Дневно/Praty Headwear
Материјал : Висок Квалитет Grosgrain Лента
Лак големина : околу 3 инчи
Лента : 1.4 Инчен
Состојба : Нова Рачно Изработени
убави цвеќиња,Различни светли бои може да одговара со различни облека на вашето бебе!
Добар избор за вашето бебе да се носат во партијата, на фестивали или во секојдневниот живот
Употреба : Овој Голем коса, лак е совршен за вашата Божиќ слики, фотографии, партија или било кои други посебни време
Забелешка : Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.

Бренд Име:
RuoShui
Пол:
Девојки
Материјал:
Полиестер
Одделот За Името:
Деца
Стил:
Моден
Тип:
Шноли
Шаблон Тип:
Флорални
Број На Модел На:
FJ1036(HC015)*23
Тип На Објект:
Headwear
Тип На Објект:
Headwear
is_customized:
Yes

Слична стока во категоријата..