• Ново
Бебе венчиња Девојки Цвет Коса Додатоци Бисер Дијамант Деца Коса Еластична Бенд Новороденче Мода Цвет Headband YH406
zoom_in

Бебе венчиња Девојки Цвет Коса Додатоци Бисер Дијамант Деца Коса Еластична Бенд Новороденче Мода Цвет Headband YH406

DEN 74.88

Износот
check Това е достапна

Бебе Девојки Headwear Главата Обвива Цветни Печатење Turban Headband Новородените Деца Коса Додатоци име : Експлозивни модели Европа и сад децата коса бенд Chiffon лак бебе коса бенд девојка headdress Популарни коса додатоци Големина : Цвет дијаметар е за 6cm. Материја : Chiffon крпа. тежина : околу 6g. превозот : Општи нарачки се испраќаат во истиот ден или следниот ден. Забелешки : ве Молиме земете предвид на боја, број и количина потребна за порака, ви благодариме!

Одделот За Името:
Бебето
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
Headbands
Бренд Име:
SHUAILINTANG
Материјал Состав:
Цврста
Тип:
Headbands
Пол:
Бебе Девојки
Материјал:
Памук Мешавини

Слична стока во категоријата..