• Намалена цена
  • Ново
Шангај Приказна Пролет Нови Мажите памук топло windbreaker корејската верзија на млади маскирани ровот грб машка облека
zoom_in

Шангај Приказна Пролет Нови Мажите памук топло windbreaker корејската верзија на млади маскирани ровот грб машка облека

DEN 2693.00 4080.00

Износот
check Това е достапна


Шел : 100% Полиестер; Надеж : 100% Полиестер; Ознака големина е Азија големина, ве молиме игнорира ознака големина и купи НИ големина директно, тука е големината информации (Инчи) подолу : НИ S/36 Ознака(Кина M-170) -Градите 40.94"-Рамо 17.72"-Sleeve 24.01"-Топ Должина 29.13" НИ M/38 Ознака(Кина L-175) -Градите 42.52"-Рамо 18.11"-Sleeve 24.40"-Топ Должина 29.92" НИ L/40 Ознака(Кина XL-180) -Градите 44.09"-Рамо 18.50"-Sleeve 24.80"-Топ Должина 30.71" НИ XL/42 Ознака(Кина, XXL-185) -Градите 45.67"-Рамо 18.90"-Sleeve 25.20"-Топ Должина 31.50" НИ 2 XL/44 Ознака(Кина 3 XL-190) -Градите 47.24"-Рамо 19.29"-Sleeve 25.59"-Топ Должина 32.28" Ние сакате да бидете целосно задоволни со купувањето од нас. Ние ќе ги провери внимателно пред превозот. Боја : Црна; Сезона : Пролет, Есен; Големина : M,L,XL,XXL,3 XL; Производство : Маскирани Памук топло Патент лета Двапати внатрешниот џеб Перење : Сува чиста,сува откажам

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Мажи
Outerwear Тип:
Копот
Шаблон Тип:
Цврста
Манжетната Стил:
Конвенционалните
Тип:
Тенок
Маскирани:
Yes
Бренд Име:
шангај приказна
Sleeve Стил:
Редовни
Дебелина:
Тенка
Монтажни Дел:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Декорација:
Никој
Затворање Тип:
Патент
Материјал:
Ацетат,Памук
Стил:
Паметни Повик
Обвивка Материјал:
Полиестер
Јака:
Стенд
Облека Должина:
Долго

Слична стока во категоријата..