• Намалена цена
  • Ново
Sunbling 2 Дупки да се Шие На Дрвени Копчиња Круг во Облик на DIY Рачно изработени Писмо за Шиење Дрво Копчето Со Љубов и Срце
zoom_in

Sunbling 2 Дупки да се Шие На Дрвени Копчиња Круг во Облик на DIY Рачно изработени Писмо за Шиење Дрво Копчето Со Љубов и Срце

DEN 62.00 143.52

Износот
check Това е достапна


Реалната Слика
Она што го гледате е она што го примивте
Големина
Назад Шоу
Купувачот Се Покаже
Производот Се Покаже
Реалната Слика

Тип На Производ:
Копчиња
Функција:
Хемиско Чистење,Без Никел,Еко-Пријателски,Перат
Обликот:
Круг
Техника:
Боење
Декорација:
Никој
Материјал:
Дрво
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Број На Модел На:
SB-003
Стил:
Flatback
Бренд Име:
sunbling

Слична стока во категоријата..