• Намалена цена
  • Ново
4pcs Цинк Легура Копчиња Метал Прилагодливи Клип Тока DIY Облека Торба облека Декорација
zoom_in

4pcs Цинк Легура Копчиња Метал Прилагодливи Клип Тока DIY Облека Торба облека Декорација

DEN 361.00 430.56

Износот
check Това е достапна


Бренд : Meetee
Име : Метал грб копчиња тока Материјал : Алуминиум Боја : злато,Злато+црна Големина : 30мм,40mm (1 инч =25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчи) Употреба : DIY Облека Торба облека Декорација Пакет : 4set/многу

Големина:
30mm, 40mm
Бренд Име:
Meetee
Материјал:
Метал
Метал Тип:
Цинк Легура
Копчето Тип:
Во Комбинација Копчето
Декорација:
Никој
Стил:
Flatback
Техника:
позлата
Број На Модел На:
AP002
Обликот:
Плоштад
Функција:
Еко-Пријателски,Без Никел
Тип На Производ:
Копчиња

Слична стока во категоријата..