• Намалена цена
  • Ново
50pcs 1/2 Морнарица Срцето Копчето Акрилик Копчето Сјајна Копчиња Две Дупки за Шиење Копчето За Занает Scrapbooking 13mm
zoom_in

50pcs 1/2 Морнарица Срцето Копчето Акрилик Копчето Сјајна Копчиња Две Дупки за Шиење Копчето За Занает Scrapbooking 13mm

DEN 84.00 95.52

Износот
check Това е достапна


******************** Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! ***********************
Производ функција
Материјал :
Акрилик
Големина на :
Големина Приближно : 13.0 mm 1/2inch
Дупка големина : 1.5 mm Дебелина : 4.2 mm
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Состојба 100% Сосема Нов
Боја :
Морнарица
Количина :
Ќе добиете 50pcs на овој објект најмалку цена
Дел Бр.
R04024
Употреба : за вашиот совршен одмор занаети,свадба, подарок, шиење, scrapbooking,
косата лакови, ремени тони , користете ја вашата имагинација.
Превозот и Предавање на Превозот Метод на Испорака Датум на Испорака Задолжен Кина Воздухопловната 8-20 Дена на Светот Слободен!! DHL 5-8 Дена ние задолжен поштенски базираше на вистинските превозот цена. Доколку купите повеќе, ние ќе се обидеме потрудиме да ги покрие дел од вашиот превозот надомест. EMS 5-10 работни Дена Политика на Враќање
Ние гарантираме 100% задоволство . Ако чувствувате дека не се задоволни со предмети што сте го добиле од нас, и објектот се разликува од описот. Ве молам дозволете ми да знам. целосна наплата, замена или замена е понуден. Само ако има потреба, ве молиме вратете го објектот за да ни во рок од 3 дена откако ќе го добие тоа.
Ве молиме Имајте предвид : ние нема да се врати превозот цена или не се превозот цена назад кон мене, освен ако тоа не е наша вина. Се надеваме дека може да се разбере ова. Повратни информации & Контактирајте не Доколку сте задоволни со мојата објекти и услуги, ве молиме да ми корист за да се остави позитивен фидбек. Вашиот добар фидбек е многу ценет. Ако сметаш дека ти нема да ме остави позитивни повратни информации, ве молиме confortable да дозволете ми да знам прво. Јас ќе ви даде добро решение. Јас сум среќен да одговори на секое прашање може да имате, па ве молиме не двоумете се да ме контактирате. Јас ќе се обидам моето најдобро да ви одговори не подоцна од 24 часа, се очекува дека ние се исклучи за време на викендите.
*******Ви благодариме за вашето време! Добредојдовте да ја посетите повторно! *******

Тип На Производ:
Копчиња
Материјал:
acryl
Обликот:
Круг
Техника:
Боење
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Број На Модел На:
R04024
Функција:
Еко-Пријателски
Бренд Име:
LANSSEN
Декорација:
Монистра
Стил:
Flatback

Слична стока во категоријата..