• Ново
100g/пакет Мешани Тиркизна Смола Копчиња Уметности и Занаети Cardmaking Scrapbooking Шиење Embellishments 9mm-20mm
zoom_in

100g/пакет Мешани Тиркизна Смола Копчиња Уметности и Занаети Cardmaking Scrapbooking Шиење Embellishments 9mm-20mm

DEN 256.80

Износот
check Това е достапна


100g Мешани Тиркизна Смола Копчиња Уметности и Занаети-Карта во донесувањето Одлуки Scrapbooking Шиење 9mm-20mm Многу добро се користи за scrapbooking,шиење и други DIY проекти. Големина : Приближно околу 9-20mm/pc(диа) Дизајн : Круг/Срце/Квадратен Облик Со 2 Дупки или 4 Дупки Боја на располагање : Мешани Тиркизна Материјал : 100% смола
Ве молиме имајте во предвид дека на лак бои може да се разликува малку поради монитори.
ПРЕВОЗОТ :
1. Брод за САД преку Epacket со следење на околу 7-14days. Брод за други земји преку Кина Пост Воздух Mail со следење на околу 20-45days!
2. Нарачки обработуваат во рамките на 1 бизнис денови на плаќање проверка.
3. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
4. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 40 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
ПЛАЌАЊЕ :
1. Ние го прифатат плаќање преку Alipay САМО.
2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена .
ПОВРАТНИ информации :
Ако имате било какви проблеми или проблеми што со својата цел или производи ,ве молиме порака нас и ни дава шанса да им помогне пред да ја напушти која и повратни информации,ние веруваме дека можеме да произведуваат позитивен исход на секоја ситуација и ќе работат напорно за да заработите вашата пофалба.
Ви благодарам многу!!!

Тип На Производ:
Копчиња
Техника:
Обоена
Материјал:
Смола
Обликот:
Круг
Декорација:
Никој
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
M001
Бренд Име:
Yiasangly
Стил:
Flatback
Големина:
9-20mm
избрани копчиња:
Смола Меша Копчиња

Слична стока во категоријата..