• Ново
Топла продажба 10pc 45X20MM Шарм Кружни Бисер Копчето Свадба Кристал Копчето Clothingn Метал DIY Коса Цвет Занает Материјали
zoom_in

Топла продажба 10pc 45X20MM Шарм Кружни Бисер Копчето Свадба Кристал Копчето Clothingn Метал DIY Коса Цвет Занает Материјали

DEN 201.12

Износот
check Това е достапна


Убавината главата копчето свадба копчето
Големина : 40mm*20mm
Материјал : Кристал кристал + слонова коска
Боја : слика боја
Modle Број : j1080
Погоден за сите видови на облека, кошула копчето, итн
(всушност може да се користат секаде каде што мислите дека е добра )
Количина : 10pieces / пакет
ТОПЛО ПРАШУВА : ви Благодариме за доаѓање, Нашата компанија донесе формална меѓународната логистика, транспорт, сите наредби регистрирани регистрација, цел динамично следење на време, за да се обезбеди навремено и ефикасно завршување на испорака на секоја цел. Ви посакувам среќен шопинг.

Тип На Производ:
Копчиња
Број На Модел На:
J115
Функција:
Без Никел,Еко-Пријателски
Обликот:
Круг
Бренд Име:
ZMASEY
Техника:
позлата
Материјал:
Метал
Декорација:
Rhinestones
Стил:
Flatback
Копчето Тип:
Snap Копчето
Метал Тип:
Дувачкиот
Големина:
40mmX20mm

Слична стока во категоријата..