• Намалена цена
  • Ново
50Pcs Мешани Дрво Девојки за Шиење Копчиња За Детска Облека Scrapbooking Декоративни Botones Занаетите DIY Додатоци
zoom_in

50Pcs Мешани Дрво Девојки за Шиење Копчиња За Детска Облека Scrapbooking Декоративни Botones Занаетите DIY Додатоци

DEN 109.00 215.04

Износот
check Това е достапна


Материјал :
Дрво
Големина на :
Appro : 30x27mm
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја :
Како Слика
Количина :
Ќе добиете 50 Pcs на овој објект во листата цена,
Дел Бр.
H1170

Тип На Производ:
Копчиња
Техника:
Обоена
Функција:
Без Никел,Хемиско Чистење,Еко-Пријателски,Перат
Материјал:
Дрво
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Обликот:
Лента
Број На Модел На:
H1170
Декорација:
Монистра
Бренд Име:
lacontrie
Стил:
Flatback

Слична стока во категоријата..