• Намалена цена
  • Ново
100PCs Дрвени Копчиња Снегулка Шема Бележник Шиење Додатоци DIY Занает 2 Дупки Облека Botoes Додатоци DIY Занает Март
zoom_in

100PCs Дрвени Копчиња Снегулка Шема Бележник Шиење Додатоци DIY Занает 2 Дупки Облека Botoes Додатоци DIY Занает Март

DEN 57.00 71.52

Износот
check Това е достапна


Карактеристики :
Одлично за Деца Плетење шиење
Идеален за многу занает, - карта во донесувањето одлуки и scrapbooking проекти
Разноврсна и лесен за користење, DIY тоа како ви се допаѓа Спецификација :
Модел : Снегулка
Материјал : Дрвени
Боја : Бела
Големина : 1.8 cm/0.71"
Количина : 1 Bag(100 Pcs) Забелешка : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен 2.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува :
1 Bag(100 Pcs) x Дрвени Копчиња

Тип На Производ:
Копчиња
Техника:
Сликарство
Декорација:
Никој
Материјал:
Дрво
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Број На Модел На:
MYU451
Функција:
Еко-Пријателски,Перат
Бренд Име:
OOTDTY
Стил:
Flatback
Обликот:
Цвет

Слична стока во категоријата..