• Ново
СЈАЈ Бренд 30Pcs/Многу Дрвени Копчиња Замокот Мешани Случаен DIY Занает Scrapbooking Шиење Додатоци W10040
zoom_in

СЈАЈ Бренд 30Pcs/Многу Дрвени Копчиња Замокот Мешани Случаен DIY Занает Scrapbooking Шиење Додатоци W10040

DEN 96.00

Износот
check Това е достапна

СЈАЈ Бренд 30 Pcs/Многу Дрвени Копчиња Замокот Мешани Случаен DIY Занает Scrapbooking Шиење Додатоци W10040
Материјал
Дрво
Големина
Appro : 30*27 mm
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја
Шарени
Количина
Ќе добиете 30 од овој објект во листата цена
Дел Нема W10040
Забелешка : Ако вашата нарачка сумата е поголема од 100 долари, ние ќе се разгледа за да испратите ќе се изрази преку слободни. ви благодариме.
Политика На Враќање
Ако примите неисправни објект DOA (неисправни на пристигнување), ве молиме да не известите во рок од 7 дена за враќање на настава на замена. На ставка(и) мора да се врати во целост со спакувани материјал без да се користи.
На враќање превозот цена ќе биде на вашите трошоци од страна на Регистрирани Воздухопловната. Откако ќе го добиете вашиот враќање единица, ние ќе ги разгледа и оцени единица во рок од 7 дена. Потоа ќе ви испрати нова замена единица на нашите превозот цена, ако таа ги исполнува нашите гаранција барања.
Сопствени Даноци
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Тоа ќе биде вашата трошоци ако настане. Секоја земја е царинската има свои стандарди во оценувањето на царинската даноци и давачки кога стоката била обработка преку нивната земја. Сите поврзани царински даноци / давачки ќе биде во примачот трошоци ако настане.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Повратни информации и Детални Продавачот Рејтингот
Ние го цениме вашиот бизнис и ќе остави позитивни повратни информации по секоја исплата.
Ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме да го оценувате деталите на вашата трансакција (Детални Продавачот Рејтингот) со позитивен фидбек, Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштат повратни информации.

Бренд Име:
Шарени СЈАЈ. СОН
Материјал:
Дрво
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Декорација:
Никој
Стил:
Flatback
Техника:
Обоена
Број На Модел На:
W10040
Обликот:
Круг
Функција:
Еко-Пријателски,Перат,Без Никел
Тип На Производ:
Копчиња
Големина:
30*27mm
боја:
multicolor
Употреба:
Шиење DIY Scrapbookig Дома Декорација Занаети Оркестарот
промет на големо и промет на мало со:
Трговија на големо
Состојба:
Новата Популарна боја
Објектот Форма:
Круг-брилијантен-форма
квалитет:
Врвот
Is_customized:
Yes

Слична стока во категоријата..