• Намалена цена
  • Ново
Panasonic 15PCS ECR1216 CR1216 DL1216 BR1216 LM1216 5034LC 1216 Батеријата Копчето Мобилен Батерии Види Контрола на Електронски Скала
zoom_in

Panasonic 15PCS ECR1216 CR1216 DL1216 BR1216 LM1216 5034LC 1216 Батеријата Копчето Мобилен Батерии Види Контрола на Електронски Скала

DEN 730.00 811.20

Износот
check Това е достапна


Номиналниот Капацитет:
25mAh
Големина:
12*1.6mm
Тип На Батерија:
LiMnO2
Бренд Име:
Panasonic
Број На Модел На:
CR1216/5BC*3
is_customized:
Yes
Номиналниот Напон:
3v

Слична стока во категоријата..