• Намалена цена
  • Ново
RFID 125KHz T5577 Чип Запишување CR80 Szie Картичка EM4100 лична Карта на Врата Контрола на Пристап EM Картичка Хотел Картичка
zoom_in

RFID 125KHz T5577 Чип Запишување CR80 Szie Картичка EM4100 лична Карта на Врата Контрола на Пристап EM Картичка Хотел Картичка

DEN 1632.00 1920.00

Износот
check Това е достапна

Ова е празен картичка не може да се користи Директно, објектот треба да биде напишана на идентификација. 1, Високо квалитетни ПВЦ материјал 2, Фреквенција : 125 3 KHZ, Дебелина : 0.88 mm 4, Големина : 86 mm * 54 mm * 0.88 mm(CR80 Stardard) 5, Вклучува : RFID може да напише КАРТИЧКИ, T5577 чип картичка 6, Материјал : ПВЦ 7, Работна шема : читај/пишувај на владата, може да се користи во 125 KHZ СМАРТ картичка копир / копир 8, капацитетот на Меморијата : 330 бесплатна достапност (264) 9, R е растојанието помеѓу 0 до 10 cm 10, Фабрика директни цена. 11, најголемиот Дел нарачки, ве молиме слободно контактирајте со нас

Бренд Име:
LIHTNE
Број На Модел На:
T5577

Слична стока во категоријата..