• Намалена цена
  • Ново
DWE CC RF контрола на картичката читатели rf id контрола на пристап на портата rfid nfc читач 13.56 mhz wiegand 34 водоотпорен ip65
zoom_in

DWE CC RF контрола на картичката читатели rf id контрола на пристап на портата rfid nfc читач 13.56 mhz wiegand 34 водоотпорен ip65

DEN 729.00 729.12

Износот
check Това е достапна


DWE CC RF контрола на картичката читатели rf id контрола на пристап на портата rfid nfc читач 13.56 mhz wiegand 34 водоотпорен ip65
1.Предности : Близината 13.56 MHz Card Reader Read Опсег : 5 CM(13.56 MHz) 34bit Wiegand код излез Надворешни LED Контрола на Надворешните Ѕвончето Контрола Внатрешна / Надворешна Операција Солидна Епоксидна Potted Водоотпорен IP65 Обратна Поларитетот Заштита
2.Спецификации : Читање се движи До 5 - 10 CM Читање Време (Картичка) Моќ / DC Струја 6-14 V / Max.70m A Текст Порта 2ea (Надворешни LED Контрола, Надворешна Сирена Контрола) Излезен Формат 34bit Wiegand (стандардно) LED Индикатор 2 Боја LED Индикатори(Црвена и Зелена) Beeper Да Оперативни Температура -20° до +65°C Оперативни Влажност 10% до 90% релативна влажност не-кондензирање Боја Црна Материјал, ABS+КОМПЈУТЕР со текстура Димензија(W x H x T)mm 116*75*17.3 Водоотпорен ниво : IP65
3.Жица Врска : WG34 Црвена : DC 9 V-16 V Црна : GND Зелена : D0 Бела : D1 Сина : LED сива : ring
Пакување листа
1 * rfid читач
1* подарок кутија
Ве молиме Имајте во предвид : Контрола на Пристап на читач на картички не може да се чување на податоците на корисникот, може да го додадете или избришете картичка, лозинка, отпечатоци корисникот директно.
Тоа е само алатка за читање картичка. Треба да се работи со самостоен пристап одбор за контрола, итн.
Ако ви треба таква devies исто така, ве молиме контактирајте со нас. Ви благодариме!

Бренд Име:
DWE CC RF
Број На Модел На:
002B-M34
Функција:
nfc читач
функција 1:
NFC
функцијата 2:
портата rfid nfc читач
Функција 3:
nfc читач 13.56 mhz
Функцијата 4:
rfid читач
Функцијата 5:
Контрола На Пристап
Функција 6:
rfid контрола на пристап
Функцијата 7:
RFID
функцијата 8:
Контрола На Картичката Читатели
функција 9:
читатели

Слична стока во категоријата..