• Намалена цена
  • Ново
Жени Со Висок Појас Гаќи Shaper Контрола Панталони Моделирање На Рака Половината Корсет Слабеење Обвивка Појас SexyBodysuit Корективни Долна Облека
zoom_in

Жени Со Висок Појас Гаќи Shaper Контрола Панталони Моделирање На Рака Половината Корсет Слабеење Обвивка Појас SexyBodysuit Корективни Долна Облека

DEN 309.00 618.24

Износот
check Това е достапна

Жени Со Висок Појас Гаќи Shaper Контрола Панталони Моделирање На Рака Половината Корсет Слабеење Обвивка Појас Sexy Bodysuit Корективни Долна Облека
Услови за користење на услугите Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот начин и да платат за цел вклучувајќи го и превозот цена. Ние ќе испрати предмети, како е можно поскоро. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на време да го добиете парцела. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски гасови, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Се враќа : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти. Ние ќе се вратат ако не се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или изгубени на патот, купувачот треба да биде одговорен за таква загуба, и ние не ќе им даде целосна наплата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на косата. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Големината или да Одговара на Прашања Како и сите на нашите предмети се рака пораби и клиентите скроени, на готовиот gown може да се разликува од околу +/-1 инч во одредено мерење. Боја Неусогласеност Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно. Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Големина:
waist 67-76cm, waist 76-83cm, waist 83-91cm
Тип На Објект:
Shapers
Пол:
Жените
Материјал:
Најлон,Spandex
Број На Модел На:
Илјада сто деведесет
Бренд Име:
sweetfigure
Декорација:
Чипка
Контрола Ниво:
Медиум
Shapewear:
Контрола Гаќи
Ткаенина Тип:
Dobby
Дебелина:
Тенка
Големина:
L, XL, XXL
соодветни сезона:
Зима, Пролет, Лето, Есен
боја:
каки, виолетова, црна
Карактеристики:
Shapers, се намали стомакот, заштита на половината
Features1:
задник lifter гаќи
Features2:
контрола гаќи висока половината
Features3:
Чипка Долна Облека Боксери Тело Shapers
Features4:
Panty тело Shaper Shapewear Слабеење Моделирање на Рака Контрола Панталони
Features5:
Женски Гаќи Слабеење долна облека
половината тренер:
girdles контрола гаќи

Слична стока во категоријата..