• Ново
12V 1PC DCPJ12E Електрични лепак пиштол рачни полнење литиум електрична енергија стакло лепак коноп пиштол силикони пиштол
zoom_in

12V 1PC DCPJ12E Електрични лепак пиштол рачни полнење литиум електрична енергија стакло лепак коноп пиштол силикони пиштол

DEN 9552.00

Износот
check Това е достапна


12 V 1 PC DCPJ12 E Електрични лепак пиштол рачни полнење литиум електрична енергија
стакло лепак коноп пиштол силикони пиштол
Ако имате нешто друго да се разбере, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви одговори внимателно.
Производ екранот
Електрични лепак пиштол
Слободно прилагодување на конфигурација, прилагодлив брзина
Батерија : 12 V / 2.0 Ah * 2 парчиња
Максимална погон : 3400 N
Се хранат брзина (mm / s) 0-12.9 mm
Патување : 213 / 355mm
Пломби видови : цевка 300ml, 600ml флексибилна пластична амбалажа
Нето тежина за : 1.85 kg
Задоволството На Клиентите :
Ако се избере "продавачот за испорака метод", ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на морето и испорака до вашиот најблизок морско пристаниште!
Ако превозот по море, по пристигнувањето дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки.
Ако изберете DHL / ARAMEX/ FEDEX,ИТН, и ние ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на international express и директно испорака до вашата адреса
(ОД ВРАТА ДО ВРАТА УСЛУГА)!
Ако пратката од експрес, по доаѓањето на купувачот само треба да плаќаат данок е во ред.
Купувачите треба да ја испита пакет / стоката внимателно пред да го потпишете приемот на стоката.
Ако постои каква било штета, ве молиме контактирајте со вашиот локален ARAMEX / DHL / Федекс да побарате жалби и барања ИЛИ со ве молиме
контакт со нас во рок од 24 часа.
1)Со цел да се заштити вашиот предмети и да се избегне било каква штета од превозот процес, Кога ќе
добиете пакет, треба да се изврши увид на предмети,ако се биде во ред, а потоа можете да се регистрирате. Ако
можете да дознаете машината е било оштетен, не се регистрирате и жалба против локалните превозот
компанијата; Потоа ги преземат слики за оштетена машина и пакет, веднаш испрати
порака до нас, ние ќе ви помогнат да го надминете проблемите.
2)Како што е познато во секоја земја има свои обичаи политика,нормално ,откако ќе плаќање ,ние може да го прогласам за пониски
цена на вашата фактура ,намалување на плати за царинските тарифи ,но не може да се прогласи премногу најниска цена ,можеби
предизвика царинската сомнение ,ќе доведе до не може да царинење , ние ќе devalue тоа што нашиот конвенционалните
се изјасни, која ќе ви помогне да се намалат или да се avoide увоз доход.

Бренд Име:
LZHZXY
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
DCPJ12E
Тип:
Кертриџ Пиштол
Извор На Енергија:
Електричен
Напон:
220v
Максимална погон:
3400N
Се хранат брзина (mm / s):
0-12.9 mm
План на патување:
213 / 355mm
Нето тежина за:
1.85 KG
текст voltagte:
220v

Слична стока во категоријата..