• Намалена цена
  • Ново
IEC 320 3-Pin C13 Женски C20 Машки Приклучок Адаптер Конвертор За AC Напојување
zoom_in

IEC 320 3-Pin C13 Женски C20 Машки Приклучок Адаптер Конвертор За AC Напојување

DEN 240.00 282.24

Износот
check Това е достапна

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет. IEC 320 C13 3-пински женски IEC 320 C20 3-пински машки. Конекција Приклучок адаптер IEC-320 C13 receptacle IEC-320 C20 приклучокот. WELLEEN P/N. : WA-0088. Номинална до 15 A AC 125 V AC или 10 A AC 250 V. Бидете сигурни дека опрема за користење на овој адаптер ќе работи на приложена напон за да се избегне оштетување. Одговара за адаптер за Лаптоп, лаптоп ,камера итн. Идеален за преземање на власта на КОМПЈУТЕР и монитор. Спецификации : Предмет тип : IEC 320 C13 Женски C20 Машки Адаптер Конвертор Meterial : ПВЦ Боја : Црна(Како Слики Show) Големина : Прибл. 60*35*25mm/2.36*1.38*0.98 во Приклучокот : IEC 320 C20 машки plug Грло : IEC 320 C13 женски штекер Количина : 1 PC (други додатоци демо на сликата не се вклучени) Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!! Спореди детали големини со твое, ве молиме овозможи 1-4 CM се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 PC X IEC 320 C13 Женски C20 Машки Адаптер Конвертор (Нема мало пакет)

Број На Модел На:
IEC 320 C14 Машки Да C7 Женски Адаптер Конвертор
Бренд Име:
OOTDTY

Слична стока во категоријата..