• Ново
200W Коаксијален Молња Arrester Surge Protector, Радио Конектор Адаптер Repeater Коаксијален Молња Антена Пренапони ,3GHZ,50 Ohm
zoom_in

200W Коаксијален Молња Arrester Surge Protector, Радио Конектор Адаптер Repeater Коаксијален Молња Антена Пренапони ,3GHZ,50 Ohm

DEN 710.40

Износот
check Това е достапна


1.Модел : CA-23 RP 2.Фреквентен опсег : DC 0 ~ 3000 MHz 3.Напон стои бран сооднос : ≤1.1 4.Врв Моќност : 200 W 5.Испуштање почнувајќи напон, струја, број на пати DC230 V±20%, 500 A, повеќе од 500 пати 6.Номинална отпорност : 50 Ω 7.Вметнување на косата : 0.05 d B/500 MHz; 0.1 d B/1 GHz; 0.15 d B/1.5 GHz 8.конектор тип : N-КК

Број На Модел На:
CA-23R
Модел:
CA-23R
Фреквентен Опсег:
DC 0 ~ 3000 MHz
Напон стои бран сооднос:
Помалку од 1.1
Врв моќ:
200 Вати
Номинална Отпорност:
50 Ohm
Вметнување На Косата:
0.05 dB/500MHz; 0.1 dB/1GHz; 0.15 dB/1.5 GHz
конектор:
N-K/N-K
Температурата На Работа:
-30-85 целзиусови степени

Слична стока во категоријата..