• Намалена цена
  • Ново
8 Pin HM Серија 2.3 mm(090) Женски Машки Авто Електрични Wire Конектор За Sumitomo 6090-1021 6090-1051
zoom_in

8 Pin HM Серија 2.3 mm(090) Женски Машки Авто Електрични Wire Конектор За Sumitomo 6090-1021 6090-1051

DEN 438.00 616.32

Износот
check Това е достапна


8 Pin HM Серија 2.3 mm(090) Женски Машки Авто Електрични Wire Конектор За Sumitomo 6090-1021 6090-1051
Секое парче нуклеарни udes pin(терминал) .
Ако ви треба само женски или машки дел, ве молиме контактирајте со нас.

боја:
5 Парчиња Женски Машки, 10 Компјутери Женски Машки, 20 Парчиња Женски Машки
Број На Модел На:
DJ7085-2.3-21 DJ7085-2.3-11
Бренд Име:
GIEXCEED
Пол:
Машки и женски
Примена:
Автомобилската
Број На Модел На:
DJ7085-2.3-21 DJ7085-2.3-11
Број На Модел На:
6090-1021 6090-1051

Слична стока во категоријата..