• Ново
10PCS SIM Картичка Приклучок Конектор 6-Pin Clamshell Мобилни Комуникации Палубата на Слотот за SIM Картичка 6P Контакт Дек
zoom_in

10PCS SIM Картичка Приклучок Конектор 6-Pin Clamshell Мобилни Комуникации Палубата на Слотот за SIM Картичка 6P Контакт Дек

DEN 105.12

Износот
check Това е достапна


Ви благодариме

Број На Модел На:
SD-06

Слична стока во категоријата..