• Намалена цена
  • Ново
60pcs 5pcs секој за 12 вид Микро USB 5Pin џек опашка sockect Конектор за микро usb порт sockect за samsung Леново Huawei ZTE, HTC
zoom_in

60pcs 5pcs секој за 12 вид Микро USB 5Pin џек опашка sockect Конектор за микро usb порт sockect за samsung Леново Huawei ZTE, HTC

DEN 190.00 200.16

Износот
check Това е достапна


60pcs 5pcs секој за 12 вид Микро USB 5 Pin џек опашка sockect Конектор за микро usb порт sockect за samsung Леново Huawei ZTE, HTC
Превозот листата : 5pcs секој за 12 вид Микро USB 5 Pin = 60pcs
Руската Федерација
Сад
Канада
Шпанија
Франција
Обединето Кралство
Холандија
Израел
Бразил
Чиле
Австралија
Овие земји ќе уживате во 1% попуст попуст
Купи на повеќе од 2 пакет, ќе уживате во попуст од 3%
1%+3%=4%, па ќе уживате во 4%
Купи повеќе количината, цената ќе биде поевтина купи повеќе делови. се користи "Додади во кошничка" Ако не можете да го најдете производот што сакате во мојата продавница, ве Молиме cantact мене.

Бренд Име:
NIUKETAT
Број На Модел На:
Micro usb Конектор

Слична стока во категоријата..