• Намалена цена
  • Ново
1Pairs x 12AWG 1m 2m 3m 5m 10m 4mm2 кабел MC4 Конектор машки женски Продолжување Поврзете филијала на црвено црн се прошири
zoom_in

1Pairs x 12AWG 1m 2m 3m 5m 10m 4mm2 кабел MC4 Конектор машки женски Продолжување Поврзете филијала на црвено црн се прошири

DEN 591.00 591.36

Износот
check Това е достапна


1 Pairs x 12 AWG MC4 Конектор машки женски Продолжување Поврзете филијала на црвено црн се прошири 4mm2 кабел
Опис :
Овој кабел има машки конектор на едниот крај и женски конектор на другиот крај.
- Да ги користите за да се прошири модул излез кабли или намали насекаде по жица за да се добие потребната должина на машки и на женски кабел за да го стартувате од низа на модули за combiner кутијата или да подолг кабел.
- TUV уверение, сосема нов, вода /времето доказ гума печат дека може да се обезбеди одлична електрични контакт за живот време услуга.
- Номинален Напон : 1000 V DC
- Температура оценка : 40 C до + 125 C
- Амбиентална температура : 25 години
- Електрон-зрак крстот-поврзани соединенија
- И УВ отпорни на озонската
- Hydrolysis отпорни
- Висока температура отпорни, материјалите не се топи или проток
- Добро ладно флексибилност
- должина на кабел : 1m 2m 3m 5m 10m
ако имате било какви прашања, над објектот, ве молиме контактирајте ме преку massager на зборува со мене, прирачник за корисникот и спецификација се
достапна на барање.

боја:
1m се прошири кабел 2m се прошири кабел 3м се прошири кабел, 5m се прошири кабел, 10m се прошири кабел
Бренд Име:
AITM
Број На Модел На:
MC4

Слична стока во категоријата..