• Намалена цена
  • Ново
10 Компјутери 5.5x2.1mm Машки DC Во Линија Приклучок за Штекер Џек Конектор Адаптер Пластичен Капак G25 Капка брод
zoom_in

10 Компјутери 5.5x2.1mm Машки DC Во Линија Приклучок за Штекер Џек Конектор Адаптер Пластичен Капак G25 Капка брод

DEN 43.00 52.32

Износот
check Това е достапна

Спецификации : DC Моќност Женски Џек Конектор Материјал : Пластични+Алуминиумски Боја : Црна, Сребрена на Ѕвонење надворешен Дијаметар : 5.5 мм/0.22" Внатре Дијаметар : 2.1 mm/0.083" Машки Приклучок Должина : 9mm/0.35" Вкупна Должина : 50mm/1.97" Количина : 10 Компјутери/1 Сет Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да понуда Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Нема Мало Пакет Пакетот Вклучува : 10 x Машки Џек Конектор

Бренд Име:
OOTDTY

Слична стока во категоријата..