• Намалена цена
  • Ново
Smonisia 5Pcs/многу Мини XLR 3 4 5 Pin Женски Plug Мали XLR Аудио Микрофон Приклучок за МИКРОФОН за Кабелот Директно Лемење
zoom_in

Smonisia 5Pcs/многу Мини XLR 3 4 5 Pin Женски Plug Мали XLR Аудио Микрофон Приклучок за МИКРОФОН за Кабелот Директно Лемење

DEN 434.00 542.88

Износот
check Това е достапна

Smonisia 5 Pcs/многу Мини XLR 3 4 5 Pin Женски Plug Мали XLR Аудио Микрофон Приклучок за МИКРОФОН за Кабелот Директно Лемење
5 Pair=5pcs машки +женски 5pcs
Плаќање
1.Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT,Paypal.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2.Целосна исплата мора да се плати во рок од 15 дена по поставување на својата цел.Ние ќе го испрати на стоката во рок од 5 работни дена по приемот на вашата исплата.(Празници може да биде одложен.)
Превозот
1.Руски клиенти, ве молиме, напишете целото име и презиме.
2.Објектот ќе биде предаден на купувачот точна адреса.Ние не сме одговорни за пакетот изгубени како резултат на погрешна адреса.
3.Превозот начин се испраќа со следење на број, Кина Пост Обичен Мал Пакет, може само да се следи пред да ја напушти Кина.
4.Проценето време на испорака е 15-60 дена,но зависи од адресата. Ако немате доволно време да чекате, ве молиме да не купи. Кога времето на приемот на крајот, но не сте ја прими стоката,ве молиме да го контактирате овластениот сервис, ние ќе ви овозможи да се прошири на времето на приемот(Строги царински преглед земји, времето потребно ќе биде подолго. На пример, Бразил 90 дена)
5.Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 45 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и одговор на вас како е можно поскоро .Нашата цел е задоволството на клиентите! Ве молиме не го отвори спорот во рамките на 60days,ви Благодариме за вашиот љубезно.
6.Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.Како и за стоката опис на комерцијални за царинска проверка,ние обично би сакал да се изјасни 2 Единица.Ако тука било какви посебни потреби на опис,pls ја напушти белешки во ред.Ние не рамо било давачки во царинската во земјата увозничка.
Кога ќе се направи ред,тоа значи дека се согласувате со горе инструкции.Ви благодариме.
Враќање/Поврат
1.Откако ќе се добие стока,било какви прашања може да се чувствуваат слободни да контакт.Можете исто така да нудат слики или видео записи на поддршка на вашиот проблем.
Повратни информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.

Конектор тип:
Машки, Женски, 5Pairs
Иглички:
3P, 4P, 5P, 6P
Бренд Име:
smonisia
Број На Модел На:
6.35 Конектор
Тип:
xlr конектор

Слична стока во категоријата..