• Намалена цена
  • Ново
IEC 320 2-Pin C7 Женски C8 Машки Десна Аглеста AC Адаптер Конвертор
zoom_in

IEC 320 2-Pin C7 Женски C8 Машки Десна Аглеста AC Адаптер Конвертор

DEN 142.00 172.80

Износот
check Това е достапна

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет. IEC 320 C7 2-пински женски IEC 320 C8 2-пински машки. WELLEEN P/N. : WA-0160. Адаптер рачки 10 засилувачи за 100-250 опсег Volt. Бидете сигурни дека опрема за користење на овој адаптер ќе работи на приложена напон за да се избегне оштетување. Одговара за адаптер за Лаптоп, лаптоп ,камера итн. Идеален за преземање на власта на КОМПЈУТЕР и монитор. Спецификации : Предмет тип : IEC 320 C7 Женски C8 Машки Адаптер Конвертор Meterial : ПВЦ Боја : Црна(Како Слики Show) Големина : Прибл. 35*35*20mm/1.38*1.38*0.79 во Приклучокот : IEC 320 C8 машки plug Грло : IEC 320 C7 женски штекер Количина : 1 PC (други додатоци демо на сликата не се вклучени) Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!! Спореди детали големини со твое, ве молиме овозможи 1-4 CM се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 PC X IEC 320 C7 Женски C8 Машки Адаптер Конвертор (Нема мало пакет)

Број На Модел На:
IEC 320 C7 Женски C8 Машки Адаптер Конвертор
Бренд Име:
OOTDTY

Слична стока во категоријата..