• Ново
SA9227 + PCM5102A 32BIT 384KHZ DAC HIFI Асинхрони Декодер Одбор Аудио Декодирање Модул DC 5V за Mac OS Windows
zoom_in

SA9227 + PCM5102A 32BIT 384KHZ DAC HIFI Асинхрони Декодер Одбор Аудио Декодирање Модул DC 5V за Mac OS Windows

DEN 1332.48

Износот
check Това е достапна

SA9227 + PCM5102 A 32 BIT 384 KHZ DAC HIFI Асинхрони Декодер Одбор Аудио Декодирање Модул DC 5 V за Mac OS Windows
Спецификација :
Текст : 5 V (USB снабдување),
THD+N : 95 d B
ДРК : >95 d B
USB sample rate : 16-32 BIT/32-284 KHZ
USB поддршка : за WINXP/WIN7/WIN8, за MAC OS 9/OS X, за android 4.1 или повеќе(OTG)
Пакет Содржина
1x SA9227 + PCM5102 A 32 BIT/384 KHZ USB DAC/HIFI Асинхрони Декодер

Број На Модел На:
Асинхрони Декодер Модул
Бренд Име:
diymore

Слична стока во категоријата..