• Намалена цена
  • Ново
10 Компјутери 4mm Женска Банана Приклучок Приклучок Конектор Обврзувачки Пост Антена Терминал Капка Превозот Поддршка
zoom_in

10 Компјутери 4mm Женска Банана Приклучок Приклучок Конектор Обврзувачки Пост Антена Терминал Капка Превозот Поддршка

DEN 68.00 94.08

Износот
check Това е достапна


Карактеристики :
Изолирани пост, надворешните делови изолирана
Погоден за 4mm банана приклучок, лопата терминали или гола жица
Лесна инсталација со завртки за заклучување и лесен за користење
Спецификации :
Површина : Никел-обложено
Боја : Црвена (5 Компјутери), Црна И Бела (5 Компјутери), Тон Сребро.
Должина : 33mm/1.3"
Количина : 10 Компјутери/1 Сет
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Нема Мало Пакет
Пакет Содржина :
10 x Женски Банана Приклучок Приклучок Конектор

Бренд Име:
OOTDTY
Број На Модел На:
женски банана приклучок

Слична стока во категоријата..