• Намалена цена
  • Ново
10 Компјутери 75-5 F Конектор за Завртка На Тип За RG6 Сателитска ТВ Антена Coax Cable Twist-за Капка Превозот Поддршка
zoom_in

10 Компјутери 75-5 F Конектор за Завртка На Тип За RG6 Сателитска ТВ Антена Coax Cable Twist-за Капка Превозот Поддршка

DEN 38.00 53.28

Износот
check Това е достапна


Карактеристики :
Пресврт на F-Конектор 6.0 mm за RG6 кабел.Не постои ништо полошо тогаш потреба од одреден дел и не се во можност да го најдете тоа.
Овие високо квалитетни 6mm F-Конектори се идеални ако вашиот инсталирање на нова антена, сателит или едноставно додавање на уште една линија од вашата чинија во друга соба.
На едноставно завртка кон крајот на вашиот кабелски не бараат crimping. Едноставна.
Секој пакет карактеристики : 10x Пресврт на F-Конектори 6.0 mm
Погодни за употреба со RG6 coax кабел Идеален за сателитски и ТЕЛЕВИЗИСКИ инсталација Едноставна завртка врз кабел - не crimping потребни
Спецификации :
Тип : Сателитска или Кабелска ТЕЛЕВИЗИЈА со Конектор Адаптер
Конектор : F Приклучок Конектор
Дијаметар : 6mm/0.23"
Должина : 16mm/0.63"
Количина : 10 Компјутери
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакет Содржина :
10 Компјутери x F Конектор

Бренд Име:
OOTDTY
Број На Модел На:
F конектор

Слична стока во категоријата..