• Ново
10pcs Микро USB 5PIN Заварување Тип Машки Plug Конектори Полначот 5P USB Опашка Полнење Штекер 4 во 1 Црно Бело
zoom_in

10pcs Микро USB 5PIN Заварување Тип Машки Plug Конектори Полначот 5P USB Опашка Полнење Штекер 4 во 1 Црно Бело

DEN 102.72

Износот
check Това е достапна


боја:
10pcs црна 6mm, 10pcs бела 6mm, 10pcs црна 8мм, 10pcs бела 8мм, 5 бела 5 црна 6mm, 5 бела 5 црна 8мм
Бренд Име:
ELECAPITAL
Број На Модел На:
Микро USB

Слична стока во категоријата..