• Намалена цена
  • Ново
10 pc / многу Компресор Моторни Фан Отпорник за Chrysler Војаџер Градот&Земјата Pacifica Aspen Dodge Nitro Гранд Караван Џип
zoom_in

10 pc / многу Компресор Моторни Фан Отпорник за Chrysler Војаџер Градот&Земјата Pacifica Aspen Dodge Nitro Гранд Караван Џип

DEN 9074.00 9552.00

Износот
check Това е достапна


- Состојба : 100% Сосема Нов W/ Висок Квалитет - Материјал : Пластични+Метал
- Референтни Делови Бр. : 5179985 AA
- Боја : Црна+Сребро.
-Fitment :
за 2007-2010 година Dodge Nitro
за 2008-2010 Џип Слобода
за 2007-2009 Chrysler Aspen
за 2002-2009 Chrysler Градот&Земјата
за 2007-2009 Dodge Durango
за 2001-2009 Dodge Гранд Караван
за 2006-2008 Chrysler Pacifica
за 2006-2008 Џип Командант
за 2002-2008 Jeep Grand Cherokee
за 2001 Chrysler Voyager
- Пакет вклучуваат : 1pc Компресор Моторни Отпорник

Специјални Функции:
5179985AA 5061587AA F011500075
Другиот Дел Број:
Компресор Моторни Фан Отпорник за Chrysler
Објектот Тежина:
Blower Motor Fan Resistor for Chrysler
Aefrigerant:
Компресор Моторни Фан Отпорник за Chrysler
Површина:
Компресор Моторни Фан Отпорник за Chrysler
Земја/Регион на Автомобил Производство:
5179985AA 5061587AA F011500075
Воздушен притисок:
Компресор Моторни Фан Отпорник за Chrysler
Материјал Тип:
HVAC Грејач Фан Компресор Моторни Отпорник Модератор
Осветленост Дел Број:
Компресор Моторни Фан Отпорник за Chrysler
Објектот Ширина:
Blower Motor Fan Resistor for Chrysler
Производителот Дел Број:
Компресор Моторни Фан Отпорник за Chrysler
Бренд Име:
LARATH
размена на топлина:
Компресор Моторни Фан Отпорник за Chrysler
Објектот Висина:
Blower Motor Fan Resistor for Chrysler
Објектот Должина:
Blower Motor Fan Resistor for Chrysler

Слична стока во категоријата..