• Ново
Грејач Компресор Моторни Отпорник За Peugeot 206 307 Citroen C3 IR15K R70K R35K 6450.ЈП 593230300 9636618080 6445KL 6445.KL
zoom_in

Грејач Компресор Моторни Отпорник За Peugeot 206 307 Citroen C3 IR15K R70K R35K 6450.ЈП 593230300 9636618080 6445KL 6445.KL

DEN 239.52

Износот
check Това е достапна


Апликации :

Aefrigerant:
за 206, 307, C3, Пикасо, Xsara
Земја/Регион на Автомобил Производство:
6445ZL 6445KL 6450JP
Осветленост Дел Број:
ГРЕЈАЧ КОМПРЕСОР Моторни фан отпорник Rheostat
Објектот Висина:
6450.JP 593230300 9636618080 6445KL 6445.KL
Специјални Функции:
AC/ГРЕЕЊЕ ,ЕЛЕКТРИЧНИ климатизација Инсталација
Објектот Ширина:
6445ZL 6445KL 6450JP
Другиот Дел Број:
6445ZL 6445KL 6450JP
Објектот Тежина:
6445ZL 6445KL 6450JP
Воздушен притисок:
ГРЕЈАЧ КОМПРЕСОР Моторни фан отпорник Rheostat
Бренд Име:
LARATH
размена на топлина:
ГРЕЈАЧ КОМПРЕСОР Моторни фан отпорник Rheostat
Производителот Дел Број:
6445ZL 6445KL 6450JP
Објектот Должина:
HEATER BLOWER Motor fan resistor Rheostat
Површина:
6450JP, 6450 ЈП, 6450.ЈП
Материјал Тип:
ABS/Метал
1:
AC/ГРЕЕЊЕ ,ЕЛЕКТРИЧНИ климатизација Инсталација
3:
Клима компресорот мотори Отпорник
8:
Грејач Фан Компресор Отпорник A/C Грејач Компресор Моторни Отпорник

Слична стока во категоријата..