• Ново
10 Парчиња/кутија Хартија Нож Писмо Настроената Сечење Нож 9mm Широк Мали Комунални Сечилото Хартија Канцелариски Материјали бесплатен Превозот
zoom_in

10 Парчиња/кутија Хартија Нож Писмо Настроената Сечење Нож 9mm Широк Мали Комунални Сечилото Хартија Канцелариски Материјали бесплатен Превозот

DEN 57.12

Износот
check Това е достапна

Опис Состојба Тајван KW-ТРИО Високо Квалитетни Материјали од Легиран Челик Тежина За : 22g Боја Како Слики Големина 0.4 * 9 * 70mm Пакување Листа : 1 Кутија * Комунални нож(10pcs) Забелешка :
Фото боја може да биде малку различен од вистинскиот производ
поради боја приказ на различни монитори.
Фотографии Листа

Бренд Име:
KW-ТРИО
Број На Модел На:
3503

Слична стока во категоријата..