• Намалена цена
  • Ново
10PCS/set Канцеларија Канцелариски Уметност Ножеви Тример Скулптура на Ножот Комунални Нож x 100mm 18mm Студент Материјали
zoom_in

10PCS/set Канцеларија Канцелариски Уметност Ножеви Тример Скулптура на Ножот Комунални Нож x 100mm 18mm Студент Материјали

DEN 92.00 96.48

Износот
check Това е достапна


[xlmodel]-[фото]-[0000] Опис
Име : 10 PCS/set Канцеларија Канцелариски Уметност Ножеви Тример Скулптура на Ножот Комунални Нож x 100mm 18mm Студент Материјали
Функција : екстремни остар, траен,високо-квалитетен челик, Seiko се изгради.
Материјал : Челик
Боја : Сребрена
Сечилото Големина : 100 MM * 18 MM
Сечилото Дебелина : 0.6 mm
Пакување Листа : 1 Кутија * Комунални нож=10pcs/многу
[xlmodel]-[фото]-[0000] Слики

Број На Модел На:
1
Бренд Име:
PTDWCR
Name1:
Уметноста Ножеви
Name2:
Комунални Ножот
name3:
Сечење Материјали Комунални Нож

Слична стока во категоријата..