• Намалена цена
  • Ново
19.5 V 3.33 НА 65W Лаптоп Ac Адаптер за Полнач За Hp Envy14/15 Павилјон M4/15 Ppp009C 15-J009Wm 14-K001Xx 14-K00Tx 14-K002Tx
zoom_in

19.5 V 3.33 НА 65W Лаптоп Ac Адаптер за Полнач За Hp Envy14/15 Павилјон M4/15 Ppp009C 15-J009Wm 14-K001Xx 14-K00Tx 14-K002Tx

DEN 648.00 719.52

Износот
check Това е достапна


19.5 V 3.33 НА 65 W Лаптоп Ac Адаптер за Полнач За Hp Envy14/15 Павилјон M4/15 Ppp009 C 15-J009 Wm 14-K001 Xx 14-K00 Tx 14-K002 Tx
Детали За Производот :
Место на Потекло Guangdong, Кина
Број на модел на:ADP-DC65
Име лаптоп адаптер : 19.5 V 3.33 НА 65 W
Боја црна, или соодветно
Употреба за лаптоп
Излезен напон : 19.5 V
Излезна струја : 3.33 На
Фрекфенција : 50-60 HZ
Излезна моќност : 1-65 W
Влезен напон : AC100-240 V
конектор големина на(mm) : 4.5*3.0 mm
Снабдување тип OEM услуга
Сертификација CE, ROHS, CCC
Плаќање & Превозот Термини :
Цена : ФОБ ~10.0 / Парче
Добиете Најновите Цена
Минимална Цел Количество : 1000 Парче/Парчиња
Port : Гуангжу, или било Кина порта
Пакување Детали : Секое парче во ЈП торба или подарок кутија, или како на барање на купувачот.
Време на испорака : Примерок време : од една недела времето за Производство : abt 20-30 дена.
Начин На Плаќање : T/T,Western Union
Снабдување Способност : 2000 Парче/Парчиња на Ден

Должина на кабел:
Други
Број На Модел На:
Адаптер
Тип:
Кабел Адаптер
Бренд Име:
HTXKJIC
Производи Статус:
Акции
Пакет:
No

Слична стока во категоријата..