• Ново
PC Компјутер за Анодна Катоден 12V 5V 3.3 V 20/24 Pin PSU ATX SATA HDD Напојување Тестер LED Индикација Дијагностички Алатка за Тестирање
zoom_in

PC Компјутер за Анодна Катоден 12V 5V 3.3 V 20/24 Pin PSU ATX SATA HDD Напојување Тестер LED Индикација Дијагностички Алатка за Тестирање

DEN 470.40

Износот
check Това е достапна


Должина на кабел:
Други
Тип:
SATA Кабли
Пакет:
Yes
Производи Статус:
Акции
Бренд Име:
SOVIC

Слична стока во категоријата..