• Ново
ВО странска валута/UPC-LC/UPC Влакна Адаптер за Полнач Симплекс Еден Влакна Спојка
zoom_in

ВО странска валута/UPC-LC/UPC Влакна Адаптер за Полнач Симплекс Еден Влакна Спојка

DEN 431.52

Износот
check Това е достапна

Примена :
1.Telecome мрежа
2.CATV мрежа
3.Ethernet мрежа
4.Оптички комуникациска Опрема
Спецификација :
Тип На Производ
SC ВАЛУТНА ST LC Адаптер
Режим
Еден режим
Мулти режим
Вметнување На Косата
≤На 0,2 d B
≤0.3 d B
Се Вратите На Тежината
≥45d B

Парење Трајност (500times)
Дополнителна Загуба≤0.1 d B
Се Вратите На Тежината Варијабилност
Температурата Стабилност(-40°C~80°C)
Дополнителна Загуба≤на 0,2 d B
Се Вратите На Тежината Варијабилност
Температурата На Работа
-40°C~+75°C
Температура На Чување
-40°C~+80°C Пратката&Плаќање :
1. Ние ќе се испраќаат на парцела во 1-3 дена откако ќе се направи исплата.
И на следните форми на плаќање се прифатени од страна Aliexpress : со Кредитна картичка, TT, Western Union и Qiwi паричник.
2. Пратката е бесплатен превозот преку Кина пост воздух mail, доколку пакет тежина е повеќе од 2kg или вкупна цена е повеќе од 120 долари, ние ќе ги искористиме EMS,DHL,UPS-от, итн или на брод со две парцели или повеќе парцели со авион mail.
3. Настава : тежината и големината ние означени во пакет детали не е вистинската тежина и големина на стоката, ако ви треба да ја знаат реалната тежина и големина, вие само треба да контактирате со нас.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Производи за пакување ќе биде предмет на какви било промени без дополнителни известувања.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Настава : превозот времето е зависи од купувачот царинење време или виша Сила. Ако купувачот не ја прими стоката во долго време, се надеваме дека купувачот може да го контактирате вашиот царинските или локалните поштата, со цел да се добие стоки наскоро.
7. Испорака методи :
За Царинските :
1. Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел, без или пониските увозни давачки, ние ќе го пријават како "Подарок" со помала вредност што не се одразуваат на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила.
2. Или можете да оставите порака да ни каже колку треба да се направи царинска декларација. Ние сме среќни да го следат вашите упатства.
3. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
4. Добавувачи не се одговорни за застои предизвикани од страна на царинските одделот во вашата земја.
5. Дополнителни трошоци или одложувања може да се случи за време на меѓународната трговија. Ние искрено се надеваме дека вие не користите дополнителни трошоци за увоз или царинење одложувања како причина за барањето наплата или напуштање на негативен фидбек.

Должина на кабел:
1Pc, 5Pcs
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
влакна спојка
Производи Статус:
Акции
Бренд Име:
dower мене
Тип:
Кабел Адаптер
Конектор A:
ВО СТРАНСКА ВАЛУТА/UPC
Конектор(s) B:
LC/UPC
Вметнување:
На 0,2 dB
Повторливост:
На 0,2 dB
Издржливост :
1000 Пати
Количина:
1/5Pcs
SKU:
Good0446

Слична стока во категоријата..