• Намалена цена
  • Ново
USB-C USB 3.1 Тип C USB-C До USB 3.0 SATA 22 pin Кабел Тип-C Кабел Адаптер за Надворешни HDD 2.5 Хард диск Диск за Macbook 12
zoom_in

USB-C USB 3.1 Тип C USB-C До USB 3.0 SATA 22 pin Кабел Тип-C Кабел Адаптер за Надворешни HDD 2.5 Хард диск Диск за Macbook 12

DEN 452.00 475.20

Износот
check Това е достапна

Карактеристики : 1. За 2,5-инчен хард диск поврзани со домаќинот Тип-C интерфејс за да се постигне податоци читате, пишувате, 2. Компатибилен Apple Macbook Google Chromebook, употреба на друга опрема В-тип интерфејс. 3. За да се прилагодат Тип-C интерфејс и нов дизајн на PCB траги и подобро USB 3.0 жици 4.USB 3.0 спецификација, ASMedia ASM1053 мост чип-со голема брзина на пренос на податоци и стабилност. 5. Без возач, прочитајте го податоци директно во домаќинот, plug and play, лесен и брз.

Должина на кабел:
0.2 m
Број На Модел На:
Кабел
Пакет:
Yes
Производи Статус:
Акции
Бренд Име:
CY
Тип:
Кабел Адаптер

Слична стока во категоријата..