• Намалена цена
  • Ново
Вистински Оригинални AC DC Моќност Џек Кабел Конектор За Dell Inspiron 15 3552 3558 i3558-9136 Ryx4j
zoom_in

Вистински Оригинални AC DC Моќност Џек Кабел Конектор За Dell Inspiron 15 3552 3558 i3558-9136 Ryx4j

DEN 281.00 432.48

Износот
check Това е достапна

Вистински Оригинални AC DC Моќност Џек Кабел Конектор За Dell Inspiron 15 3552 3558 i3558-9136 Ryx4j
Квалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)
Ве молиме проверете ја фотографијата детали пред да го купат, се осигура тоа одговара на вашиот лаптоп / лаптоп.
Спецификации :
Вистински оригинални Лаптоп DC Моќност Џек Конектор. Состојба : Нова. Секој објект ќе бидат проверени и во добра состојба пред превозот!
Гаранција : 36 Месеци.
Пакет Се Вклучени :
1 x Вистински оригинални Лаптоп DC Моќност Џек Конектор.
Како да се правилно се идентификуваат Лаптоп DC Моќност Џек Конектор ви треба :
ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме погледнете на сликите за повеќе детали. Објектот што е прикажано во оваа слика е точно што ќе се примени. Компатибилност Прашање е купувачот одговорност.
. Затоа, за појавување на дел број е многу важно!
Компатибилен Модел :
1 x Вистински Оригинални AC DC Моќност Џек Кабел Конектор За Dell Inspiron 15 3552 3558 i3558-9136 Ryx4j

Должина на кабел:
како фото шоу
Бренд Име:
DBJBA
Тип:
Дада Трансфер На Кабел
Број На Модел На:
LCD LVDS LED Видео КАБЕЛ
Производи Статус:
Акции
Пакет:
Yes
Тестирани:
100% тестирано
Примена:
Процесор
Сертификат:
CE, RoHS, FCC, CCC

Слична стока во категоријата..