• Ново
Надворешни DC Адаптер за Напојување Џек Држачи за Полнење Конектор Кабел Кабелот За Eeebook Asus X205T X205TA
zoom_in

Надворешни DC Адаптер за Напојување Џек Држачи за Полнење Конектор Кабел Кабелот За Eeebook Asus X205T X205TA

DEN 180.48

Износот
check Това е достапна

Опис : Со компактен пренослив дизајн на Безбедни и издржлив дизајн, гарантира стабилен и со добри перформанси Стандард DC приклучокот, се вклопуваат добро Компатибилен За Asus X205 T X205 TA Адаптер за полнење во Боја : Црна Количина : 1 Buc Забелешка : Поради различни фабрика производство серии,вистински производ може да биде малку се разликуваат,ви благодариме за разбирањето Пакетот вклучува : 1 x Надворешни DC Моќност Кабел За Asus X205 T X205 TA се Користи како следново :
Топло Забелешка : Pls прочитајте ги следниве информации пред да го одржи редот!! благодарение)
Поради различни фабрика серии,реални објект може да биде малку различни во outlook или боја, но истата функција и на квалитетот,pls белешка и да се разбере,ви благодариме !
Внимание : Сите производи доаѓа без својот мало пакување,ако треба,pls контактирајте со нас пред да го купите! 1. Yanwen Економски Воздух Mail и 4 PX Сингапур Пост НП Про не е trackable, Други превозот начин е trackable. ние ве советуваме да изберете Aliexpress Стандард или Премија на превозот . 2. Време на испорака : Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас да се продолжи време на испорака за вас. 3.Ако по 70 дена (Бразил/Чиле/Аргентина до 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас да се реши заедно со reshipping за слободни или целосно враќање на средствата. 4.Нема Спор ве Молиме : ве Молам не се отвори спор во рок од 60 дена, тоа е несакана, 5. Ние не сме одговорни за царински давачки или било која такси (ако имаат,купувачите треба да биде одговорен за тоа)
Ако објектот е дефектен, или испратен погрешен ќе може да ја врати стварта во рок од 14 дена за замена или целосно враќање на средствата. Купувачи се одговорни за враќање превозот цена и било какви такси. Pls контактирајте со нас, прво со било какви прашања,ние сме среќни да бидете во вашата услуга во секое време : )
Нашата цел е вашиот 100% задоволство! PLS НЕ ни остави лош повратни информации, или да се отвори случај пред да контактирате со нас. Тоа ќе бидат високо ценети ако го стори тоа.ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и
Било какви прашања или проблеми само се чувствуваат слободни да контакт.
Сите пораки ќе бидат одговорени побрзо во рок од 24 часа,не грижете се!
Нашите работно време :
9 : 00 часот наутро-22 : 00 часот од недела до петок (Кинески Време)
(Се исклучи работат во сабота и празници)
Ние го прифатат плаќање од страна на ЗАЧУВАМ само

Должина на кабел:
околу 1,5 м
Производи Статус:
Акции
Тип:
Моќ Кабел
Бренд Име:
Qkens
Број На Модел На:
види опис
Пакет:
No

Слична стока во категоријата..