• Намалена цена
  • Ново
ЖЕШКА ! Нова Пролет и Есен Секојдневен Панталони Плима Мажите Jumpsuit Тенок Панталони џеб Комбинезони Jumpsuit hairstylist пејач носии
zoom_in

ЖЕШКА ! Нова Пролет и Есен Секојдневен Панталони Плима Мажите Jumpsuit Тенок Панталони џеб Комбинезони Jumpsuit hairstylist пејач носии

DEN 4447.00 5232.00

Износот
check Това е достапна


Начин на плаќање
Кога ќе го додадете објектот во вашата кошничка,можете да касата и да оди напред со плаќање.
Превозот Услови ЕМС експрес сервис/Кина Пос/Хонгконг Пост и забрзан изразат услуги, вклучувајќи DHL/UPS/ФЕДЕКС/ТНТ.
Превозот Метод
Со ЕМС услуга потребни се околу 5-8 дена да брод на големи земји како САД, Западна Европа,Австралија, син на,меѓутоа,времето за испорака не е загарантирана, бидејќи транзит време е многу зависеше и се обезбедени од страна на Поштенски Услуги(освен за викенди и празници)
Ако имате повеќе прашања или барања на превозот,pls се чувствуваат слободни да контакт нашата служба за корисници тим.
Услови & Состојба
Сепак,за да се избегнат било какви потенцијални oversights,ние respectfully барање вашата поддршка ни помага да се направи оваа заемно задоволителен трансакција со ТЕМЕЛНО разгледување ставка опис и фотографии,и бара сите прашања ПРЕД ДА НАДДАВАЊЕ.
Гаранција : 7 дена пари назад / 2-недели размена / 1-година поправка на услугата
Врати објектот мора да содржи вашето име,адреса,објект,на денот телефон,како што се плати,а ако се бара враќање на парите или замена.
По добивање на врати објект,ние ќе рефундирање на клиент на објектот цена(со исклучок на трошоците за превозот до и од таб)
Контактирајте Со Нас
Ако сте заинтересирани за работа со небо драко Onda,не двоумете се да контактирате со нас за производи,цената на преговори,превозот,или декларација или друга помош е потребно..ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
Задоволството на клиентите е многу важно и нашите повратни информации оценка го одразува ова satifaction.
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем се случило.ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе hve,и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.
Ние се грижиме за нашите ценети клиенти,и секогаш ќе се обидеме да ви помогнеме

Големина:
27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44
Тип На Објект:
Целосна Должина
Пол:
Мажи
Одговара Тип:
Редовни
Панталона Стил:
комбинезони
Пред Стил:
Станот
Бренд Име:
BADUN QISHI
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Половината Тип:
Средината
Материјал:
Микрофибер,Памук
Број На Модел На:
114
Половината Големина(во инчи):
27-70
Декорација:
Џебови
Должина:
Full Length
Висина:
170
Затворање Тип:
Патент Летаат
Дебелина:
Midweight
Стил:
Повик

Слична стока во категоријата..