• Намалена цена
  • Ново
Нерѓосувачки челик Куче Коска во Облик на Торта Мувла Колаче Машина Производител Бисквит Тесто Мувла Машина DIY Печење алатки
zoom_in

Нерѓосувачки челик Куче Коска во Облик на Торта Мувла Колаче Машина Производител Бисквит Тесто Мувла Машина DIY Печење алатки

DEN 28.00 42.72

Износот
check Това е достапна


HG0012691
Спецификација :
Бренд нови
Модел : куче коска
Материјал : нерѓосувачки челик
Големина : прибл. 6.5*2.5 cm
Боја : sliver, како слика покажува
Мини метал машина да се направи коска во облик на предмети
Може да се користи со шеќер занает, колаче тесто, чоколадо, желе и други полимерни глини
Исклучително силен, издржлив и лесен за чистење
Само се тркалаат тесто, притиснете на машина надолу и подигнете далеку, тогаш ќе се добие смешни форми
Совршен за изработка на декоративни предмети за вашиот фантастични колачи, особено во текот на скапоцени прилики
Пакет се вклучени :
1pc x колаче машина (машина само)
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 0.5-1cm грешки поради прирачник за мерење
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!

Тип:
Колаче Алатки
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Колаче Алатки Тип:
Колаче Секачи
Бренд Име:
Mayitr
Број На Модел На:
коска колаче машина
сертификација:
CE / ЕУ

Слична стока во категоријата..