• Намалена цена
  • Ново
5pcs/set Нерѓосувачки Челик Колаче Машина Елени Снешко Божиќ Дрво Облик Cookie Мувла Бисквит Секачи
zoom_in

5pcs/set Нерѓосувачки Челик Колаче Машина Елени Снешко Божиќ Дрво Облик Cookie Мувла Бисквит Секачи

DEN 163.00 204.00

Износот
check Това е достапна


Детали За Производот :
Тип : Колаче Машина/Колаче Мувла/Фондан Мувла
Материјал : Еко-пријателски Нерѓосувачки Челик со висок квалитет
Големина : како слики
Боја : Сребрена
Пакет Внатре :
5pcs колаче машина
Спакувани во КЕСИ OPP
Слики :
1 Идеален за правење леб,,бисквит,колачи, чоколадо, итн
2 Сосема нов со добра состојба
3 Лесен за употреба и чистење
4 Обновливи мувла со не-стап и добра форма
5 Одговараат за микробранова, ладилник, машина за миење садови.
6 одговара на вашите потреби за украсување торти.
Внимание :
Таму можеби 0.1 см-1.5 cm отстапување се должи на рачно мерење,ако умот ,ве молиме да не понуда.
Превозот :
1. Ние ќе брод вашата објект во период од 3 до 7 дена по приемот на вашата исплата;
2. Ве молиме да ни остават на правото Име, Адреса, Мобилен Број, така што ние можеме да брод на вашиот предмет побрзо и поради вашите грешки, на поштата не можеше да се достави пратката да се во право адреса, ние не сме одговорни за вашата загуба и не ќе рефундирање на вашите пари.
3. Општо земено, вие ќе го добиете на вашиот предмет, во рок од 15 до 60 дена и според вашата локација, ако се уште не го добиете вашиот објект повеќе од 60 дена, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе го реши проблемот за вас. Ви благодариме за вашето разбирање.
Се враќа :
1. Ние обезбедуваме бесплатен гаранција од 5 дена по добивањето на вашиот објект.
2. Ние исто така нудиме замена или враќање на парите, но, превозот на трошоците мора да бидат платени од страна на купувачот.
3. По добивањето на вашиот објект, ако најде точка скршени или недостаток, ве молиме контактирајте со нас и љубезно ни ги испратите слики, ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем побрзо.
4. Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на оштетувања од вода.
5. Целосна навремено враќање на средствата ќе бидат дадени по предметот се врати на нашиот место во нивната оригинална состојба во рок од 7 дена.
Други Политики :
1. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
2. Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.
3. Било какви прашања, ве молиме љубезно ве молиме ни e-mail и вашиот е-мејл ќе се одговори во рок од 1 работен ден.
Повратни информации и Преглед :
Драги пријатели, бидејќи ја вашата повратна информација е многу важно за нас, ние искрено ви посакувам да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ви благодарам многу.
Ако имате било какви проблеми или предлози во вашиот купување, можете да ни e-mail и ние ќе се потрудиме да ви помогне.

Тип:
Колаче Алатки
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Колаче Алатки Тип:
Колаче Секачи
Бренд Име:
BAKMAS
сертификација:
SGS,LFGB,ОД FDA
meterial:
Метал
боја:
Сребро.
Торта Алатки Тип:
Габи,
Функција:
Еко-Пријателски
Тип:
Торта Алатки

Слична стока во категоријата..