• Намалена цена
  • Ново
Користи Оригинални USB Полнач Одбор на матичната Плоча FPC за UMI Z SF Helio X27 Deca Core 5.5 FHD 1920x1080 Бесплатен Превозот
zoom_in

Користи Оригинални USB Полнач Одбор на матичната Плоча FPC за UMI Z SF Helio X27 Deca Core 5.5 FHD 1920x1080 Бесплатен Превозот

DEN 393.00 431.52

Износот
check Това е достапна


Внимание : pls остави коментар кој модел ќе ви се допаѓа. ви благодариме
Користи Оригинални USB Полнач Одбор на матичната Плоча FPC за UMI Z SF Helio X27 Deca Core 5.5" FHD 1920x1080 Бесплатен Превозот
Совет : за Сите на нашите Телефонски Екрани се спакувани како проследено со слика.

Бренд Име:
DOOGEE
Број На Модел На:
UMI Z

Слична стока во категоријата..