• Намалена цена
  • Ново
Долг Ракав Чипка Коктел Фустани Жените Црна Коленото Должина Матурска Вечер Coctail Партија Фустани vestido де феста curto coctel
zoom_in

Долг Ракав Чипка Коктел Фустани Жените Црна Коленото Должина Матурска Вечер Coctail Партија Фустани vestido де феста curto coctel

DEN 4752.00 5280.00

Износот
check Това е достапна


НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W, 18W, 20W, 22W, 24W, Custom Size
Тип На Објект:
Коктел Фустани
Повод:
Коктел Забава
Број На Модел На:
WD
Вграден Градник:
Yes
Декорација:
Чипка
Деколте:
Лажичка
Sleeve Стил:
Редовни
Моден Елемент:
Илузија
Воз:
Никој
Бренд Име:
shpitsa
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Полиестер
Половината:
Природни
Вистински Слики:
Yes
Фустани Должина:
Колено-Должина
is_customized:
Yes
Силуета:
А-Линија
Ткаенина Тип:
Сатенски

Слична стока во категоријата..