• Намалена цена
  • Ново
Луксузна Лажичка Коктел Фустани Чипка 2018 Долги Ракави, Црна Секси Backless Краток Матурска Партија Фустани
zoom_in

Луксузна Лажичка Коктел Фустани Чипка 2018 Долги Ракави, Црна Секси Backless Краток Матурска Партија Фустани

DEN 3302.00 3840.00

Износот
check Това е достапна

Луксузна Лажичка Коктел Фустани Чипка 2017 Долги Ракави, Црна Vestido Curto Де Феста Секси Backless Краток Матурска Партија Фустани Деколте : Лажичка Ракав Должина : Долги Ракави Фустан Должина/Воз : коленото должина Боја : Како на Сликата или на Вашата Омилена Боја, Големина : Стандард Големина или Custom Size (Плус Големина се Достапни) Декорација : Чипка Ткаенина : Тафт Фустан Назад : Патент До
Царински и увозни даноци Наредби може да треба да се расчисти царината во вашата земја. Ве молиме проверете ако вашата цел ќе сносите дополнителни увозни давачки, даноци, придонеси или други обичаи поврзани трошоци. Увозни давачки, даноци, придонеси или други царински давачки ќе бидат собрани од страна на превозот компанија по испораката. Добавувачи не се одговорни за застои предизвикани од страна на царинските одделот во вашата земја. Дополнителни трошоци или одложувања може да се случи за време на меѓународната трговија. Ние искрено се надеваме дека вие не користите дополнителни трошоци за увоз или царинење одложувања како причина за барањето наплата или напуштање на негативен фидбек. Answer : ___________________________ Note :
1. Нарачката е само за еден дел од фустанот. Тоа нема да дојде, заедно со сите додатоци, како што се шапка,tulle ракавици,превез,Petticoats,Јакни/Shawl/Обвива итн.
2. Ако треба да се облекуваат во брзање, постојат еден начин да се забрза овој процес.Тоа е "Раш Цел" услуга. Во брзање цел на владата, ние ќе завршите со вашиот фустан во 5-7 дена. Цената на Раш Цел е US$20 . Можете да најдете во категоријата на Прилагодување Објект. Кога ќе купите Пром фустан во нашата продавница, ве молиме да се стави Раш Цел во вашата шопинг кошничка пред да се проверува. Фустани Големина Приказ за тоа Како да се Измери
Ве молиме следете ги мерење инструкции ,и да се измери себе внимателно.
1.Биста = cm
2.Половината= cm
3.Колковите= cm
4.Шупливи до Подот= cm
5. Висина= cm
6.Пета Height= cm
Боја Шема
Обработка На Растенија
Други Опис
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 15-20 дена откако вашата уплата е завршен.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14W, 16, 16W, 18, 18W, 20, 20W
Тип На Објект:
Коктел Фустани
Повод:
Коктел Забава
Декорација:
Sequined,Чипка
Вграден Градник:
Yes
Деколте:
Лажичка
Половината:
Империја
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
Пром Фустан 2018
Моден Елемент:
Гроздобер
Воз:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Бренд Име:
elysemod
Материјал:
Полиестер,Spandex
Ткаенина Тип:
Тафт
Вистински Слики:
Yes
Фустани Должина:
Колено-Должина
is_customized:
Yes
Силуета:
А-Линија

Слична стока во категоријата..