• Намалена цена
  • Ново
2018 Кофа Шапка Цврста Рамна Хип Хоп Унисекс Панама Сонцето Шапка Сончање Мажите Рибар Капи Жените Гроздобер Улица Кофа Капи
zoom_in

2018 Кофа Шапка Цврста Рамна Хип Хоп Унисекс Панама Сонцето Шапка Сончање Мажите Рибар Капи Жените Гроздобер Улица Кофа Капи

DEN 389.00 598.08

Износот
check Това е достапна


Цврста Рамна Хип Хоп Кофа Шапка Унисекс Панама Сонцето Шапка Сончање Мажите Рибар Капи Жените Гроздобер Улица Кофа Капи
Предмет : 0602-3
Шапка обемот : 55cm
За обемот на главата : M (55cm-58cm)
Материјал : Памук
Врв должина : 6cm
Капа длабочина : 14cm
Забелешки : може да Постојат грешки во прирачник за мерење, специфична големина на физички преовладуваат.
Производот
Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.
Превозот
1.Ние ќе го организира испорака според вашиот Зачувам адреса. Бидете сигурни дека вашата детална адреса и име и презиме се апсолутно точни.
2.Ние брод на сите нарачки во рок од 48 часа по вашата исплата заврши. Како и за што постојат повеќе производи на нашиот магацин,па кога ќе се сретнат со некои производи кои се надвор од акциите откако ќе поставите цел, само не грижете се, ние ќе ве информира за прв пат.
Време на испорака
1. Ако одлучите да Продавачот за Испорака Метод. Ние ќе обезбедиме бесплатна испорака за вас. Можете да видите дека ние сме за вас превозот.Но, не постои следење на информации. (Можете да купите повеќе наредби, или вкупен износ од повеќе од 7 американски долари. Ние ќе ви обезбедиме со превозот на Кина Пост Регистрирани Воздух Mail. ) пристигнувањето околу 20-60 дена
2. Ако изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail. Дел од транспортните трошоци може да се наплаќа. Но, тоа е следење на информации.Можете да го видите она што го датумот на вашиот стоки испратени некаде. Пристигнувањето околу 20-60 3 дена. Ако ви треба побрзо. Можете да изберете EMS и курирската служба DHL. Неговата релативно високи транспортни трошоци. Но, генерално, може да се земе за испорака 3-10 дена.
ПРЕВОЗОТ НАЧИН
ВРЕМЕ НА ИСПОРАКА
Кина Пост
15-60 Работни Дена
Продавачот за Испорака Метод
15-90 Работни Дена
Ems
10-25 Работни Дена
Epacket
10-25 Работни Дена
DHL
3-10 Работни Дена
Повратни информации
1. Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби.
2. Ако имате било какви прашања во врска со производите што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да се направи сте задоволни.
3. Ве молиме да ни даде позитивни повратни информации и 5-ѕвезда Детални Продавачот Рејтингот
Политика На Враќање
1.Ако најдете било какви проблеми со квалитетот кога ќе добиете предмети, ве молиме контактирајте со нас веднаш. Ние ќе ви даде задоволителен одговор.

Големина:
m 56 58cm
Тип На Објект:
Кофа Капи
Број На Модел На:
M1047(40)
Шаблон Тип:
Plaid
Материјал:
Памук
Одделот За Името:
Возрасни
Топ Тип:
Станот
Стил:
Повик
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
yanyanmumu
Шема:
Lattices, црно-бели lattices, црни и бели ленти
Стил:
Ретро,houndstooth
Цел:
Mountaineering, туризам, заштита од сонце

Слична стока во категоријата..