• Ново
8 Компјутери/Многу Висок квалитет 25mm Woodiness Пиење Генерал Цврсто Дрво Загатка Деца Интересно Предавање на Коцки Поставени на Големо qenueson
zoom_in

8 Компјутери/Многу Висок квалитет 25mm Woodiness Пиење Генерал Цврсто Дрво Загатка Деца Интересно Предавање на Коцки Поставени на Големо qenueson

DEN 480.00

Износот
check Това е достапна


8 Компјутери/Многу Висок квалитет 25mm Woodiness Пиење Генерал Цврсто Дрво Загатка Деца Интересно Предавање на Коцки Поставени на Големо qenueson Големина : 25 мм*25 мм*25 mm 0.98(инчи)*0.98(инчи)*0.98(инчи) Боја : Дрво боја Тежина : Околу 10g*8=80g Материјал : Дрвени Стил : Заоблени ивици Поголемиот дел од своите суровини доаѓа од природата. Тоа е зелена и еколошки. Може да мириса на Дрво мирис. Може да се користи за децата на настава, забава и пиењето помеѓу friendsand така натаму.
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме да се разбере, ви благодариме!Бидејќи мерењето причини, всушност, го имаш мала грешка. Бидејќи светлината причина, постојат некои различна боја во реалните производи. Ве молиме да се разбере, ви благодариме! Уживајте во вашата игра~.
Услуги : Метод на Плаќање Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ(alipay).Ве молиме да направи плаќање по купувањето. Ние ќе го организира превозот ПОБРЗО. Превозот Во Светот На Превозот. Освен некои оддалечена област. Ние само брод да се потврди цел адреса. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно кога ќе се направи исплата. Ако не сте го добиле вашиот пратката во 30 дена по плаќањето, ве молиме контактирајте со нас, Ние ќе ги пратите на превозот и да се вратам на што ПОБРЗО!!! Повратни информации Што зависат од нашата Aliexpress углед и задоволство на клиентите за да се успее. Затоа, вашите повратни информации и резултати се многу важни за нас како подобри резултати, влијае на нашата пребарување поставување на Aliexpress. Контактирајте со Нас на Нашиот работно време : Пекинг време од 8 : 30-18 : 00ЧАСОТ.Ние не работат На Кинески празник(недела, Земјата Празник Ден) . Доколку испратите e-mail на нас, во нашите работни часови ќе се продолжи во рок од 24 часа. Ако не сте задоволни со производот или услугата, ве молиме контактирајте со мене и не ни даваат негативни или природни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде satisfiactory решение.

Број На Модел На:
YL00052
is_customized:
Yes
Бренд Име:
qenueson
Тип:
Коцки
категорија:
дрвени коцки
Материјал:
Дрвени
Тежина:
About 10g
Големина:
25mm
Стил:
Заоблени ивици
моделирање:
Hexahedron

Слична стока во категоријата..